Atla

Soğuk Çermik Apart - Soğuk Çermik Oteli

Soğuk Çermik Apart

Termal suyun her noktada kullanılabildiği, gerçek bir sağlık ve dinlenme tesisini hazırlamaktayız. Tesis kapsamında, 400 kişilik günlük ziyaret ve ağırlama kapasitesi olacaktır. Aynı anda bu kadar sayıda değerli misafirimizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir alt yapı hazırladık. Tesis içinde, 150 kişilik toplantı ve konferans salonu bulunmaktadır. 100 kişilik restoran kapasitesi ile mükemmel bir yeme ve servis hizmeti sağlanmaktadır.

Otel Detayları

Soğuk Çermik Kaplıcamızda 12 Adet Apart Ev, 27 Adet Eşyasız Prefabrik Ev bulunmaktadır.

Sosyal Yaşam Alanı olarak; 2 Adet Kapalı Havuz, 10 Adet Aile Banyosu, 1 Market ve 1 adet Lokanta ile hizmet verilmektedir.

1+1 odalı Apart Evlerde; 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet çift kişilik kanepe, 2 çocuk koltuğu ve havuzlu aile banyosu,televizyon, buzdolabı, ocak vb. tüm eşyalar bulunmaktadır. Burada müşterilerimize yiyecek ihtiyaçlarını karşılamaları içinde imkanlar sağlanmıştır.

2+1 odalı Apart Evlerde; 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak, 1 adet çift kişilik kanepe, 2 çocuk koltuğu ve havuzlu aile banyosu, televizyon, buzdolabı, ocak vb. tüm eşyalar bulunmaktadır. Burada müşterilerimize yiyecek ihtiyaçlarını karşılamaları içinde imkanlar sağlanmıştır.

Online Rezervasyon

Pandemi süreci sebebi ile online rezervasyon işlemleri geçici olarak durdurulmuştur.
Sivas Web Tasarım

Copyright 2019-2023 Sivas Belediyesi Kaplıca Otelleri Tüm Hakları Saklıdır.